Eurona – jak ušetřit 1223 Kč při prvním nákupu

Eurona a MLM, Jak ušetřit na 1. objednávce

Jak už možná víte – má u nás doma výhradní právo na úklid jedna jediná značka – Eurona by Cerny. Je eko a funguje na 100% – bez vedlejších účinků typu chemický smrad nebo zanášení pračky. Co ale možná nevíte je to, že se na prvním nákupu (i těch dalších) dá poměrně dost ušetřit…
Eurona - jak ušetřit 1223 Kč na první objednávce
Uklidit celou domácnost a ještě ušetřit? To by šlo… 🙂
Eurona nabízí k první objednávce poměrně velkorysé motivační bonusy. Některé můžete využít i u dalších objednávek, některé ale jen u té první.

Pro začátek potřebujete tzv. heslo pro hosta. Tohle číslo, zadané v objednávkovém procesu, vám umožní nákup za velkoobchodní cenu – bez 20% maloobchodní marže. Tím číslem je 420-7645911681 (pokud se vám ho nechce zadávat, jednoduše klikněte na tento odkaz, do objednávky se vám zapíše samo).

Dalším kouzlem do skládačky jsou tzv. produktové body. Ty najdete u většiny výrobků (výjimkou jsou výrobky z kategorie Acces. – tedy příslušenství). Jeden bod odpovídá 25 Kč v katalogových (maloobchodních) cenách.

Magickým číslem pro zíslání výhod je pak 100 bodů, tedy objednávka za cca 2500 Kč (což je 2083 Kč  v těch velkoobchodních. První sleva – 416 Kč).

Pozor:  před finálním odesláním objednávky zkontrolujte, že opravdu vychází na 100 bodů (či více) – u některých výrobků se v rámci akce může při přepočtu v košíku snížit cena a tím i odečíst body
(dělají to např. tyčinky Jetbar – ze 6 ks je vám účtováno jen 5).

Produkty z kategorie doplňků nemají bodovou hodnotu

Možná si při představě objednávky za 2 tisíce ťukáte na čelo – ale zkuste říct kamarádkám nebo rodině, že objednáváte – a jestli nechtějí něco přihodit…

Třeba univerzální čistící prostředek (229 Kč/1l – na 20 lahví po 0,5 l), který po naředění vychází na nějakých 11 Kč za láhev a umyjete s ním bez nadsázky úplně všechno, je tahák, který chtějí úplně všichni.

A co že to vlastně za 100 bodovou objednávku dostanete navíc?
eurona aviváž
 • Zaprvé – neplatíte 90 Kč za doručení kurýrem (zásilku vám domů doveze kurýrní služba GLS, obvykle už 2. den po objednání)
 • V balíčku navíc najdete pěkně obsáhlý katalog (má přes 300 stran) s přehledem výrobků a návody k použití
 • …a taky krabici se vzorky aviváží. Je na vás, jestli podle nich budete vybírat sami, ukážete je kamarádkám a budete objednávat společně – nebo je přidáte k prádlu v pračce 🙂 Tahle nabídka platí opravdu jen u první objednávky.
 • K tomu získáte nárok na 1 celou aviváž v hodnotě 199 Kč podle vlastního výběru. Tu dostanete, pokud objednáte i příští měsíc (výše objednávky už nehraje roli – ales vyšší hodnotou můžete získat ještě 2 další plné výrobky v rámci programu Úspěšný start)
 • 5% sleva navíc (k té, kterou už máte) pro objednávky v příštím měsíci
 • možnost nabídnout výrobky dál za maloobchodní cenu (je to na vás 🙂 Můžete, nemusíte. Třeba vás to začne bavit 🙂 )

 

Eurona - jak ušetřit 1223 Kč na první objednávce
Všechny slevy pohromadě…
Co do objednávky určitě přidat
Aneb můj osobní „hvězdný tým„…

 • Univerzální čistič (nesmí chybět v žádné domácnosti, uklidí skoro všechno)
 • Kyslíkový agent (skvrny na prádle, ucpané odpady či kámen v záchodové míse jsou minulostí)
 • Čistič koupelen (poradí si i s vodním kamenem na zástěnách – snadno, rychle a bez zápachu)
 • Prášky a gely na praní (bez plnidel, se složkou proti vodnímu kameni. 1l gelu vám vydrží přinejmenším stejně dlouho, jako kanystr z běžné drogerie)
 • Sašetky a voňavé spreje (nádherně provoní prádlo i prostory bytu. Spreje skvěle pohlcují a pachy  vydrží dlouho. Sama jich mám doma pěknou sbírku 🙂 )

Jdete vybírat? 🙂

E-shop Eurona by Cerný najdete pod záložkou Výrobky. Heslo pro hosta pro získání velkoobchodních cen je 420-7645911681

Pin It on Pinterest

Share This