Vykoušeli jste řadu „magických“ houbiček, které si měly poradit s připáleninami a dalšími kuchyňskými výzvami – a žádná vás příliš nenadchla? Tak tahle se vám bude líbit. A navíc – je skoro za pusinku.

„Kouzelná“ houbička, která doopravdy funguje

Od doby, co znám Euronu, mě připáleniny, napečená mastnota na sporáku a podobné kuchyňské chuťovky nijak zásadně netrápí. Multifunkční agent si poradí s připálenými hrnci a na zbytek mám Sprej na trouby a grily.

Nedávno jsem ale v Kiku objevila tyhle houbičky s extra hrubým povrchem – a jsem z nich naprosto nadšená. Zatím jsem je vyzkoušela na připáleniny, dna hrnců a pánví, varnou desku a jedno pěkně hnědé sklo od trouby s napečenými nánosy.

Poradila si úplně se vším (na to sklo v troubě jsem jí nakonec trochu pomohla Sprejem na trouby a grily, protože se mi to nechtělo drbat – ale tu část na fotce jsem vyčistila skutečně pouze houbičkou a prostředkem na nádobí).

Chcete si článek uložit, abyste se k němu časem mohli vrátit?

 

<<< Odložte si ho na Pinterest!

Nejlepší zpráva na konec? Houbička stojí krásných 25 Kč – a a tu cenu jsou v balení 2. Narozdíl třeba od čínských melaminových houbiček (občas se jim říká nano houby) vydrží docela dlouho – rozhodně ji není potřeba měnit po každém použití.

Asi bych s ní byla opatrná u povrchů, které lze poškrábat (dvířka kuchyňské linky, choulostivé sklo, nerezové povrchy spotřebičů…), ale na ty odolné s ní klidně můžete vyrazit. Myslím, že z výsledku budete nadšení.

Houbičky mají v Kiku pověšené vedle kuchyňských hadrů a dalších prostředků pro úklid 🙂

Tak ať se vám s nimi dobře uklízí 🙂

Lucie

Výrobky Eurona s trvale výhodnější cenou

Nakupte si sami na https://www.euronabycerny.com/ a získejte tak trvale cenu bez 20% marže. Při zadání hesla pro hosta 420-7645911681 se stanu Vaším osobním poradcem a poradím nejen s použitím a dávkováním.

  

Po kliknutí na odkaz by se heslo mělo načíst automaticky. Sleva vám bude odečtena v košíku před potvrzením objednávky.

Chcete nakoupit ještě výhodněji?

Přečtěte si Jak ušetřit 1223 Kč při prvním nákupu.

 

Eurona by Cerny

Ekologická bytová kosmetika

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This