Vykoušeli jste řadu „magických“ houbiček, které si měly poradit s připáleninami a dalšími kuchyňskými výzvami – a žádná vás příliš nenadchla? Tak tahle se vám bude líbit. A navíc – je skoro za pusinku.

„Kouzelná“ houbička, která doopravdy funguje

Od doby, co znám Euronu, mě připáleniny, napečená mastnota na sporáku a podobné kuchyňské chuťovky nijak zásadně netrápí. Multifunkční agent si poradí s připálenými hrnci a na zbytek mám Sprej na trouby a grily.

Nedávno jsem ale v Kiku objevila tyhle houbičky s extra hrubým povrchem – a jsem z nich naprosto nadšená. Zatím jsem je vyzkoušela na připáleniny, dna hrnců a pánví, varnou desku a jedno pěkně hnědé sklo od trouby s napečenými nánosy.

Poradila si úplně se vším (na to sklo v troubě jsem jí nakonec trochu pomohla Sprejem na trouby a grily, protože se mi to nechtělo drbat – ale tu část na fotce jsem vyčistila skutečně pouze houbičkou a prostředkem na nádobí).

Chcete si článek uložit, abyste se k němu časem mohli vrátit?

 

<<< Odložte si ho na Pinterest!

Nejlepší zpráva na konec? Houbička stojí krásných 25 Kč – a a tu cenu jsou v balení 2. Narozdíl třeba od čínských melaminových houbiček (občas se jim říká nano houby) vydrží docela dlouho – rozhodně ji není potřeba měnit po každém použití.

Asi bych s ní byla opatrná u povrchů, které lze poškrábat (dvířka kuchyňské linky, choulostivé sklo, nerezové povrchy spotřebičů…), ale na ty odolné s ní klidně můžete vyrazit. Myslím, že z výsledku budete nadšení.

Houbičky mají v Kiku pověšené vedle kuchyňských hadrů a dalších prostředků pro úklid 🙂

Tak ať se vám s nimi dobře uklízí 🙂

Lucie

Pin It on Pinterest

Share This