Máte doma smraďocha záchodového?

Koupelna a WC, Úklidové tipy

Tak jo, přiznejme si to. Dojít si na záchod po některých lidech je prostě o život. Zvlášť, pokud máte citlivý nos, je ranní špička před odchodem do práce na plynovou masku..

Co s tím?

Také u vás trpaslíčci volají „Smrdí, smrdí, to to smrdí!“?

Tak na tuhle otázku mám jednoduchou odpověď. Vyjde vás na necelou stokorunu – a vydrží tak na půl roku…

Na řešení téhle otázky mě přivedla moje tchyně. Na její toaletě pravidelně sídlilo na poličce několik osvěžovačů vzduchu – a vedle futer byl přilepený ještě jeden (takový ten s vyměnitelnou bombičkou).

No jo… Jenže když člověk dorazil na WC po někom, kdo některý ze zmíněných smraďochů použil, bylo to skoro zbytečné – na místě totiž zůstala chemická „vůně“ s nepříjemně štiplavým ocasem. Možná vám to nevadí, ale pro řadu lidí jsou tyhle spreje nepříjemně dráždivé.

Čím to zachránit?

Jednoho dne se pod stromečkem objevilo prostorové aromatikum z Eurony (které já sama používám převážně do prostoru a na osvěžení oblečení) – a během pár dní se přestěhovalo na záchod. A bylo po problému.

Euroňácké spreje totiž dovedou zápachy velmi účinně neutralizovat – a prostor nebo oblečení provoní vůní, která je jemná a nedráždivá, ale přitom dostatečně silná na to, aby si poradila se zápachem.

Pokud se Euronu rozhodnete vyzkoušet, nezapomeňte si v objednávce zadat heslo pro hosta 420-7645911681 nebo se prokliknout přes tento odkaz.

Jako čtenáři Zónového úklidu máte nárok na nákup bez 20% maloobchodní marže – byla by škoda, abyste zbytečně zaplatili víc. Sleva se odečte v košíku před finálním odesláním objednávky.

Tip, jak výrazně ušetřit na první objednávce, najdete tady >>>

Aromatika se vyrábějí v řadě vůní.Většinou si je můžete spárovat i s aviváží a voňavou sašetkou (ta je na záchod taky fajn, ale pouze v případě, že tam nemáte vlhko. Ve vlhkém prostředí totiž moc nevoní. Ale klidně to zkuste, v nejhorším ji pak postavíte jinam, a ona se zase rozvoní).

Já osobně mám mezi „záchodovými vůněmi“ Ice Wind a Spring Aloe, ale myslím si, že s žádnou vůní nešlápnete vedle.Většina aromatik stojí 89 Kč (když se prokliknete přes tento odkaz, budete mít cenu ještě levnější – bez 20% marže), u prémiových vůní Spectra, Oud a limitované Esence romantiky je cena o trochu vyšší (ale vůně rozhodně stojí za to!).

Pokud u Eurony objednáváte poprvé, vyplatí se vám zadat tzv. stobodovou objednávku – dostanete zdarma sadu vzorků všech aviváží (a tím i vůní aromatik, sašetek a tekutých mýdel) a v příštím měsíci si můžete objednat kteroukoliv aviváž (mimo limitovaných edic a novinek) úplně zdarma 🙂

Tak ať se i vaší toaletou linou jen příjemné vůně!

Pin It on Pinterest

Share This