Proč se u Eurony registrovat

Eurona a MLM

Drogerie a kosmetika od Eurony se dá zakoupit dvěma způsoby – od některého z distributorů, nebo přímo z e-shopu Eurony.V prvním případě nakupujete výrobky za plné katalogové ceny. V tom druhém můžete (krom jiného) už na první objednávku získat výraznou slevu – bez dalších podmínek.

Proč platit víc za něco, co můžete mít levněji? S registračním číslem máte vše od Eurony nejméně o 16% levnější

Zdroj obrázku EuronabyCerny

Základní sleva pro registrované zákazníky je 16%. Pokud nakupujete více, ať už proto, že výrobky používá celá vaše rodina, nebo třeba proto, že je nakupujete pro úklid ve vlastní firmě, může být vaše sleva ještě vyšší.

Pro slevu na první objednávku potřebujete vstupní heslo pro hosta. Zadává se ve 2. kroku objednávky – použít můžete heslo 420-7645911681

Eurona svým novým zákazníkům nabízí ještě několik dalších příjemných bonusů.

  • papírový katalog
  • doprava zdarma u objednávek nad 1500 Kč (v cenách před slevou)
  • vzorník aviváží k první objednávce registrovaného zákazníka, pokud její hodnota převýší 2000 Kč (před slevou)
  • možnost získat zdarma 3 výrobky Eurona (aviváž, univerzální čistič a gel na praní) za výši nákupů v prvních 3 měsících

Katalog

K první objednávce dostanete navíc papírový katalog výrobků. Propagační materiály možná neznějí jako velká výhoda, ale nejspíš budete sami překvapení množstvím a zaměřením výrobků, které Eurona nabízí. Katalog má přes 300 stran a najdete v něm (o dost pohodlněji, než procházením e-shopu) výrobky řešící péči o čistotu prakticky jakékoliv části domácnosti – od prádla po zahradní nábytek, koženou sedačku, nebo třeba péřový spacák.

Pokud vám bude Eurona vyhovovat a budete o ní chtít říct i své rodině či přátelům – z katalogu si mohou pohodlně vybrat.

Jako registrovaný zákazník máte možnost (ale v žádném případě ne povinnost) stát se tzv. poradcem a nabízet výrobky od Eurony dál – za doporučení a přímý prodej dostáváte jako odměnu částku odpovídající rozdílu ceny v katalogu a vaší nákupní ceny.

Např. nejoblíbenější Univerzální čistič stojí podle katalogu 226 Kč – vaše nákupní cena je 190 Kč (nebo také 182 Kč či 175 Kč – podle toho, jak moc objednáváte). Když ho tedy doporučíte kamarádce (a věřte mi, že po prvním vyzkoušení to nejspíš uděláte, i když teď podobné ambice nemáte -funkčnost drogerie od Eurony vzbuzuje velké nadšení 🙂 ), a ona si ho od vás objedná, dostáváte za zprostředkování prodeje 36 Kč (nebo také 42 Kč či 51 Kč – pokud objednáváte víc).

Někomu společné objednávky s kamarádkami zlevní cenu za poštovné, někomu přinesou příjemných pár korun do rozpočtu navíc – a pro spoustu lidí nakonec znamenají i hlavní příjem.

Doprava zdarma

Kdykoliv vaše objednávka přesáhne 1500 Kč v katalogových cenách (před zákaznickou slevou), dopravu za vás zaplatí Eurona. Tahle výhoda neplatí jen pro první zásilku, ale i pro všechny následující.

I proto se vyplatí objednávat společně s rodinou či přáteli, nebo naráz objednat větší množství výrobků (prášky na praní, aviváže a další úklidové prostředky člověk stejně průběžně dokupuje, stačí si je tedy objednat najednou).

Pokud má objednávka nižší hodnotu, stojí doručení se společností DPD 90 Kč – bez ohledu na to, zda objednáváte 1 výrobek, nebo 3 velké krabice nacpané sašetkami 🙂

Vzorník aviváží

Drogerie od Eurony umí jednu skvělou věc – krásně voní. I když jsou vůně v katalogu popsané poměrně dobře a dokážete si vybrat tu pravou podle jejích základních složek – možnost očichat si je je přece jen mnohem lepší.

Největší výběr vůní nabízí Eurona u aviváží, mnohé z nich pak ale nabízí i jako sašetky (voňavé pytlíčky nejen do prádelníku), aromatika (osvěžovače vzduchu ve spreji) a některé úklidové prostředky.

V nabídce proto najdete i vzorník aviváží. Běžně stojí 459 Kč (se zákaznickou slevou trochu méně), ale pokud vaše první objednávka u Eurony přesáhne 2000 Kč (v katalogových cenách před slevou), dostanete k ní vzorník zdarma.

Úspěšný start

 

Eurona své výrobky prodává systémem tzv. multilevel marketingu. Znamená to, že ji neseženete v běžných drogeriích (i když se jejími prodejci mohou stát i majitelé obchůdků se zdravou výživou či jiným sortimentem) – prodej konečným spotřebitelům zajišťují registrovaní poradci formou přímého prodeje. Eurona tím šetří na distribučních nákladech – a o marži se namísto s nadnárodními řetězci dělí se svými poradci.

Pro ty, kdo se takovými poradci chtějí stát, nabízí do začátku motivační program, kterému říká Úspěšný start. Ten je určený všem novým poradcům, kteří za objednávky mohou získat 3 výrobky zcela zdarma.

Kritériem pro získání odměn už není výše objednávky v korunách, ale její bodové ohodnocení (které s výší objednávky úzce souvisí).

Odměnu za první měsíc, kterou je aviváž s vůní dle vlastního výběru, získává nový zákazník/poradce za objednávky v celkové hodnotě alespoň 100 bodů (body odpovídají objednávce za cca 2500 Kč). Objednávky uskutečněné za 1. měsíc se sčítají (pokud tedy s možností prodeje alespoň trochu koketujete, vyplatí se udělat první objednávku začátkem měsíce – ať máte ještě možnost objednat znovu).

Sama jsem u své první objednávky byla velmi pevně přesvědčená, že výrobky nikomu dalšímu prodávat nebudu. Přesto jsem první zákaznickou objednávku podávala ještě první měsíc a celý Úspěšný start splnila tak říkajíc „s prstem v nose“. Na to všechno stačilo pár fotek na Facebooku – třeba ta, jak vypadaly stěny našeho sprchového koutu před a po použití Čističe koupelen.

Získaná odměna za daný měsíc se dá vybrat v objednávce v následujícím měsíci (pokud další měsíc neobjednáte, nárok na ni propadá).

Odměnou pro druhý měsíc je Univerzální čistič za 120 bodů v objednávkách (cca 3000 Kč v katalogových cenách), za třetí měsíc můžete získat Tekutý prací prostředek na barevné nebo tmavé prádlo za objednávky v hodnotě alespoň 150 bodů (cca 3750 Kč v katalogových cenách).

Odměnu za 2. měsíc můžete získat, i když se vám to 1. měsíc nepodaří, odměnu za 3. měsíc již získají pouze ti, kterým se podařilo splnit alespoň v 2. měsíci.

Pro slevu na první objednávku potřebujete vstupní heslo pro hosta. Zadává se ve 2. kroku objednávky – použít můžete heslo 420-7645911681

 

Potřebujete s objednávkou poradit? Napište mi!

8 + 15 =

Pin It on Pinterest

Share This