Voňavý vánoční katalog

Úklidové tipy

Na vánoční katalog se v Euroně vždycky všichni moc těšíme. Kromě spousty výhodných sad na (nejen) vánoční úklid se v něm totiž pokaždé objeví limitovaná vánoční vůně, která se dá koupit jen a pouze v tomto období…

Pro letošní rok je to kouzelná Pohádka vánoc, s vůní karamelu, oříšků, medu a vanilky…
Bude se vám líbit 🙂

Všechny produkty z vánoční sady
Ve vánoční sadě letos najdete Univerzální čistič, Vůni do vysavače, Sašetku, Aromatikum, Difuzér, Tekuté mýdlo a Leštěnku na nábytek. Všechny mají nádhernou vůni, která navozuje příjemnou atmosféru klidu – a předvánoční úklid dokáže úžasně zpříjemnit.

Ve vánočním katalogu ale najdete i další kousky – ochucené medy a medové nápoje od včeliček, které majitel Eurony chová v CHKO Broumovsko – a jako úplnou novinku i bytelné bukové prkýnko na lososy z Moře v srdci Evropy.

Nechybí ani oblíbené sady úklidových prostředků. Je jen na vás, jestli je použijete na vánoční úklid, nebo se prostě zásobíte na běžný úklid za lepší cenu.

Letos vás ve vánočním katalogu čeká ještě jedna trochu neobvyklá věc – vánoční vůně Annemai a Eve Rouge z loňského vánočního katalogu. Eurona obvykle limitované vůně do prodeje nevrací – ale loňská kolekce byla tak populární, že si z ní pár kousků můžete pořídit i letos…

 

Prohlédnout vánoční katalog
Ještě jste z Eurony neobjednávali?
Proklikněte se přes tento odkaz – nebo se napřed mrkněte na stránku Moje první objednávka. Nákup budete mít levnější (nakupujete bez 20% maloobchodní marže) a navíc můžete získat řadu dalších výhod – třeba voňavý vzorník všech aviváží v nabídce Eurony.

Pin It on Pinterest

Share This