Eurona a MLM

Hledáte vstupní heslo pro hosta pro nákup v e-shopu Eurona by Cerny?

Pro nákup za velkoobchodní ceny zadejte 420-7645911681

 

Pokud Zónový úklid už chvíli čtete, asi víte, že doma uklízím ekologicky šetrnou drogerií Eurona by Cerny. Eurona své výrobky prodává prostřednictvím registrovaných poradců systémem multilevel marketingu.

Tato stránka je určena těm, kdo si chtějí výrobky Eurony objednat pro vlastní potřebu, stát se poradcem a prodejem si přivydělat, nebo se o multilevel marketingu dozvědět něco víc.

Vím, že toto téma není zajímavé pro všechny čtenáře Zónového úklidu, články z této sekce proto na úvodní stránce nenajdete.

S letadlem k pyramidám… 🙂

S letadlem k pyramidám… 🙂

Když se občas někomu zmíním o tom, že dělám multilevel marketing - dost často se dozvím něco o ošklivém obchodním modelu, letadýlku, do kterého je potřeba dostat co nejvíc oveček, nebo pyramidě, kde vydělávají jen ti na úplném vrcholku... A úplně klidně se vám teď...

Úklidová metoda NKS

Úklidová metoda NKS

Když jsem zkratku NKS u návodu na vyčištění sporáku viděla poprvé, vytřeštila jsem  oči s otázkou "co to jako je?". Až po rozklíčování téhle vtipné zkratky mi došlo, že tak holky v Euroně říkají postupu, který používáme při čištění silněji zanesených povrchů :-)...

Proč se u Eurony registrovat

Proč se u Eurony registrovat

Drogerie a kosmetika od Eurony se dá zakoupit dvěma způsoby - od některého z distributorů, nebo přímo z e-shopu Eurony.V prvním případě nakupujete výrobky za plné katalogové ceny. V tom druhém můžete (krom jiného) už na první objednávku získat výraznou slevu - bez...

Vítejte

Já jsem Lucie...

Uklízení mě nikdy nebavilo a vůbec mi to nešlo. Před pár lety by mě ani nenapadlo, že mě bude bavit zkoušet jeden přípravek za druhým, nebo hledat nápady na to, jak chytře uklidit cokoliv vás napadne 🙂

Chcete vědět, co se změnilo? Přečtěte si, jak to všechno začalo...

Sledujte mě

Facebook

FB Eurona tým

Jste v mém Eurona týmu? Přidejte se do naší motivační skupiny s radami, informacemi a tipy pro vaše úspěšné podnikání s Euronou.

Eko drogerie Eurona

Jak ušetřit 1223 Kč při prvním nákupu u Eurony?

Disclaimer

Všechny návody a tipy na webu uvedené odrážejí mé názory a osobní zkušenosti. Zříkám se odpovědnosti za jakékoli škody, které mohou být způsobeny dodržením uvedených návodů a postupů, či používáním prostředků jinak, než doporučuje výrobce.

Jsem registrovanou poradkyní společnosti Eurona by Cerny. Záleží mi na tom, abyste má hodnocení produktů mohli vnímat jako důvěryhodná - proto mé recenze prostředků od této společnosti pravdivě odrážejí mou zkušenost s těmito výrobky. Výrobky, které sama nemám vyzkoušené, nerecenzuji - nebo uvádím, že se nejedná o mou osobní zkušenost.

Produkty značky Eurona, o kterých na blogu píšu, si kupuji sama. Články nejsou sponzorované.

Pokud si na mé doporučení některý z produktů zakoupíte, mohu dostat za tento prodej odměnu formou zpětné provize. Vy neplatíte nic navíc - naopak, jako registrovaný zákazník získáváte okamžitou možnost nákupu za nižší velkoobchodní ceny.

Pinterest

E-shop Eurona

Jak ušetřit 1223 Kč při prvním nákupu u Eurony?

Pin It on Pinterest

Share This